Yeni Yıla Yeni Arabayla Girmek İsteyenlere Güncel Taşıt Kredisi Faiz Oranları!

Yılbaşında herkes sevdiği kişilere bir hediye alma telaşesine düşüyor. Bankalar, hediyenin en iyisini almak isteyenler için hem sıfır, hem de ikinci el otomobil satın alımlarında kullanılabilecek taşıt kredisi kampanyası sunuyor.

Yılbaşında yeni bir otomobil almak hayali kuranlar için tüm bankalar avantajlı kampanyalar düzenlemeye başladı. Oldukça avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte temin edeceğiniz taşıt kredisi ile birlikte hayalini kurduğunuz arabaya rahatlıkla başvurabilirsiniz.

Güncel Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Yeni yıla yeni bir otomobil ile başlangıç yapmak isteyenler için bankalar özel kredi kampanyaları sunuyor. Yeni yıl döneminde temin edeceğiniz 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı talebinde bulunmanız halinde;

  • Yapı Kredi Bankası tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,32 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 747 Türk Lirası olacaktır.
  • Garanti Bankası tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,39 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 760 Türk Lirası olacaktır.
  • Akbank tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,41 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 764 Türk Lirası olacaktır.
  • ING Bank tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,44 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 770 Türk Lirası olacaktır.
  • Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,45 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 772 Türk Lirası olacaktır.
  • Denizbank tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,51 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 784 Türk Lirası olacaktır.
  • QNB Finansbank tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,45 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 772 Türk Lirası olacaktır.

Bu kredi faiz oranları, her bankanın kendi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, 23 Aralık 2017 tarihi itibariyle geçerlidir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek güncel taşıt kredisi faiz oranları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*