Akbank’tan 48 Ay Vadeli 7.500 TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde 48 aya kadar taksitlendirebileceğiniz ihtiyaç kredisi temin edebilir, ödemelerinizi de ekonomik koşullar eşliğinde düşük taksitler ile gerçekleştirebilirsiniz.

Düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde müşterilerinin nakit problemlerine pratik çözümler üreten Akbank, vatandaşların oturdukları yerden kredi başvurusu yapmalarına olanak sağlıyor. Hem mobil bankacılık, hem internet bankacılığı, hem internet sitesi, hem de en yakın Akbank şubesi üzerinden yapılan kredi başvurularını kabul eden ve onaylanan ihtiyaç kredisini hemen hesaba aktaran Akbank, ödeme planlarını kişinin gelir durumuna göre 48 aya kadar vadelendirerek oluşturuyor.

Akbank 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Akbank’tan tüm ihtiyaçlarınız için temin edebileceğiniz 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneği eşliğinde ödeme planı talebinde bulunmanız halinde, Akbank tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,61’e tekabül ederken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 241,61 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planına alternatif olarak ödeme planınızı 24 ay vade seçeneği ile oluşturursanız da, banka tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı aynı olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 393,49 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 18 Aralık Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.akbank.com/ihtiyac-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*