İhtiyaçlarını Ertelemek İstemeyenlere Kredi Halkbank’tan!

Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte ertelemek istemediğiniz ihtiyaçlarınızı düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Halkbank, ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte eğitimden sağlığa, tadilattan tatile, alışverişten taşınmaya kadar tüm nakit ihtiyacı gerektiren durumlarınızı çözüme kavuşturuyor. 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç kredisi ürünü sunan Halkbank, oldukça avantajlı koşullar eşliğinde kredi çekip, ihtiyaçlarınızı çözümlendirmenize olanak sağlıyor.

Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için kredi başvurunuzu bankanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilir ya da nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi, ikâmet adresinizi gösteren belgeyi yanınıza alarak size en yakın Halkbank şubesini kredi başvurusu için ziyaret edebilirsiniz.

Halkbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi 48 Ay Vadeli Ödeme Planı

Halkbank’tan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için en uzun vade seçeneği olan 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,33 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 299,80 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 18 Aralık Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=157

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*