Ziraat’ten Alışverişlere Özel Masrafsız Tüketici Kredisi Kampanyası!

Ziraat Bankası alışverişler esnasında ihtiyaç duyulan nakit desteğinin temin edilebilmesi için oldukça avantajlı bir kredi kampanyasına imza atıyor. İşte Ziraat tarafından düzenlenen kredi kampanyası hakkında tüm merak edilenler!

Ziraat Bankası tarafından düzenlenen tüketici kredisi ürünü ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteği, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde temin edilebiliyor. Hem hizmet, hem de ürün alımında rahatlıkla kullanılabilecek bir kredi ürünü sunan Ziraat Bankası, gerçekleştireceğiniz kredi başvurusu aşamasında yanınızda yapacağınız alışverişin değerini gösteren proforma faturanın bulunmasını talep ediyor.

Ziraat Bankası’ndan tüketici kredisi başvurusu yapmak için size en yakın Ziraat Bankası şubesini yanınıza gerekli belgeleri alarak ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Ziraat Bankası’na ait müşteri hizmetlerini arayarak, bu kredi ürünü hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ziraat Bankası 5.000 TL Tüketici Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan temin edilecek 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 12 ay vade seçeneği ile ödeme yapıldığında banka tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,29 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 459,77 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 18 Aralık Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bireysel/Krediler/Pages/MasrafsizTuketiciKredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*