ICBC Turkey’den 48 Ay Vadeli Hesaplı Kredi! Hemen Onaylı!

ICBC Turkey düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde müşterilerinin nakit problemlerini ekonomik bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

Dünya’nın en büyük bankaları arasında yer alan ICBC’nin Türkiye’deki iştiraki olan ve yüzde 99,99’luk kısmı Çinli banka devine ait olan banka, oldukça ekonomik koşullar ile ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde 48 aya kadar taksitlendirme imkânı sağlayan banka, ödemelerin rahat bir şekilde yapılmasına olanak sağlıyor.

Başvuru aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi ve ikâmet adresinizi gösteren belgenizi bulundurmanızı talep eden banka, kredi başvurusu için kefil getirmeniz halinde aynı belgelerin kefiliniz için de yanınızda bulunmasını talep ediyor.

ICBC Turkey’den ihtiyaç kredisi temin etmek için gerekli belgeleri yanınızda bulundurarak size en yakın banka şubesini ziyaret edip, başvurunuzu tamamlamanız gerekiyor.

ICBC Turkey 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

ICBC Turkey Bankası’ndan 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin edip, ödemelerin düzenli bir şekilde, düşük tutarlarda gerçekleşmesi adına 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 148,38 Türk Lirası’na denk gelecektir. Vade seçeneğinin 12 ay olması halinde ise aylık sabit faiz oranı yüzde 1,43 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 464,59 Türk Lirası olarak gerçekleşmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 15 Aralık Cuma günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.icbc.com.tr/tr/sizin-icin/detay/Ihtiyac-Kredisi/416/11/0

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*