Ödemesini Düzenli Yapana Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Burgan Bank’ta!

Burgan Bank, düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde kişiye özel fırsatlar sunarak, nakit problemlerini çözüme kavuşturmayı hedefliyor. Birçok ülkede şubesi bulunan banka, Türkiye’de 48 aya varan vade seçenekleri ile kredi imkânı sağlıyor.

Herkesin kredi notu birbirinden farklı iken, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını da birbirinden farklı tutarak; eğitim, tatil, evlilik, sağlık, taşınma, alışveriş gibi tüm harcamaları avantajlı faiz oranları ile birlikte çözüme kavuşturan Burgan Bank, ödeme planı oluşturma aşamasında 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunuyor.

Düşük masraflı ihtiyaç kredisi sunan Burgan Bank, kişinin geçmiş dönem ödeme performanslarına, Burgan Bank ile çalışacağı ürün sayısına ve bankanın yeni veya eski müşterisi olmasına dikkat ederek faiz oranlarının belirlemesini gerçekleştiriyor. Sadece ihtiyaç kredileri için geçerli olan bu sistem hakkında kapsamlı bilgi alabilmek için size en yakın Burgan Bank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Burgan Bank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planları

Burgan Bank’tan çekeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yüzde 1,48’e tekabül etmesi halinde;

  • 12 ay vade seçeneğinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 932,64 Türk Lirası,
  • 24 ay vade seçeneğinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 515,40 Türk Lirası,
  • 36 ay vade seçeneğinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 378,36 Türk Lirası,
  • 48 ay vade seçeneğinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 311,34 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 15 Aralık Cuma günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*