QNB’den Yeni Yıla Merhaba Kredisi! 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planları!

QNB Finansbank, yeni yıla borçlarını rahatlatmış bir şekilde giriş yapmak isteyenler için 3 ay ertelemeli yeni yıl kredisi olanağı sağlıyor.

Oldukça avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyulan nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan QNB Finansbank, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile ödemelerin gerçekleşmesine, ilk taksit için de 3 ay erteleme yapılmasına olanak sağlıyor.

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmasına da olanak tanıyan banka, aynı zamanda T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndererek de kredi başvurunuzu gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

Onaylanan krediyi internet bankacılığı üzerinden anında kullanmanıza da olanak sağlayan QNB Finansbank, başvuru skoruna göre farklı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi hesaplaması yapıyor.

QNB Finansbank’tan 10.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Ödeme Planı

QNB Finansbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü vasıtasıyla 10 bin Türk Lirası tutarında kredi temin etmeniz ve 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,32 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 299 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Aynı ödeme planı için ilk taksiti 3 ay ertelemeniz halinde, faiz oranının sabit kalması ile ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 322 Türk Lirası olup, ödemeler devam eden 45 ay boyunca eşit bir şekilde yapılacaktır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 15 Aralık Cuma günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/finansbank-ihtiyac-kredisi.aspx?ref=AbaV2

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*