İş Bankası’ndan 2018’e Özel Kredi! 48 Ay Vadeli!

Türkiye genelinde bin 300’den fazla şubesi bulunan Türkiye İş Bankası, yeni yıla nakit sıkıntısı yaşamadan başlangıç yapabilmeniz için oldukça avantajlı bir Yeni Yıl Kredisi sunuyor.

Türkiye İş Bankası yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak, beyaz eşya alışverişi, seyahat masrafları, sağlık giderleri, taşınma masrafları, tadilat harcamaları, telefon alışverişi, eğitim giderleri gibi tüm harcamalarınızı düzene koyabilmek isteyenler için düşük faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile yeni yıl kredisi imkânı sağlıyor.

Geniş bir şube ağına sahip olan Türkiye İş Bankası, oturduğu yerden kredi başvurusu yapmak isteyenlere hem dijital bankacılık, hem de SMS ile kredi başvurusu yapmalarına olanak sağlıyor. Cep telefonunuzun SMS bölümüne girip NAKİT yazıp, boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı yazıp, boşluk bırakıp, kalep edeceğiniz kredi tutarını yazıp, boşluk bırakıp, aylık gelir miktarınızı yazarak 4402’ye SMS olarak göndermeniz halinde kredi başvurunuz geçerli olacaktır.

İş Bankası 25.000 TL Yeni Yıl Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan yeni  yıla mutlu bir başlangıç yapabilmek için 25 bin Türk Lirası tutarında yeni yıl kredisi talep etmeniz ve bu ihtiyaç kredisi ürünü için de 36 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde; banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,39 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 929 Türk Lirası’na tekabül edecektir. 36 ay vade süresi boyunca ödeme yapacağınız toplam tutar ise 33 bin 454 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 15 Aralık Cuma günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=yeni-yil-kredisi&IdCampaign=MTUxNw==-ISB

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*