Yapı Kredi’den İnanılmaz Faiz Oranlarıyla Yeni Yıl Kredisi!

Yapı Kredi Bankası, yeni yılı karşılarken borçlarınızı ve ödemelerinizi düşünmemeniz için 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve oldukça avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte yeni yıl kredisi sunuyor. Üstelik günde 10 TL’ye, 10.000TL!

Yapı Kredi Bankası, yeni yılı oldukça önemli bir kampanya ile karşılıyor. Günlük tekabül eden ücreti 10 Türk Lirası olarak ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte yeni yıla problemsiz, nakit sorununu düşünmeden merhaba demek isteyenlere oldukça avantajlı faiz oranları ile birlikte finansman imkânı sunuyor. İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelemek istemiyor ve yeni yıla rahat bir şekilde başlangıç yapmak istiyorsanız; Yapı Kredi Bankası’nın avantajlı yeni yıl kredisinden faydalanabilirsiniz.

Şubeye gitmeden, oturduğunuz yerden Yapı Kredi Mobil uygulamasını kullanarak veya Bireysel İnternet Şubesi’ne bilgisayarınız üzerinden bağlanarak 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapıp, onaylanan kredinizi anında hesabınıza aktararak kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 10.000 TL Yeni Yıl Kredisi Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası’ndan yeni yıldaki ihtiyaçlarınıza özel olarak 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurunuz için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı talebinde bulunursanız; banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,33’e, ödeme yapacağınız aylık tutar ise 299,80 Türk Lirası’na tekabül edecektir. Bu ödeme planı dahilinde 48 ay boyunca toplam geri ödeme yapacağınız miktar ise 14 bin 390,40 Türk Lirası olacaktır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 15 Aralık Cuma günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/99527

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*