Denizbank’tan Yeni Yıl Kredisinde Kampanya! Yüzde 0,99 Faiz!

Denizbank yeni yıla girerken tüm ihtiyaçlarınızı avantajlı faiz oranları ile birlikte çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Aylık yüzde 0,99’dan başlayan faizler ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Denizbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 48 aya kadar vadelendirme imkânı sağlıyor.

En uygun kredi faiz oranları ile birlikte hayalini kurduğunuz gibi bir yeni yıla giriş yapmanıza olanak sağlayan Denizbank, nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturarak, avantajlı ödeme planları ile birlikte tüm nakit desteğinizi çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Denizbank Yeni Yıl Kredisi Başvurusu

Denizbank’tan temin edeceğiniz Yeni Yıl Kredisi için internet sitesinde yer alan Hemen Başvur butonunu kullanabilir, başvuru formunu doldurarak size en yakın Denizbank şubesinden kredinizi hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Denizbank 10.000 TL Yeni Yıl Kredisi Ödeme Planı

Denizbank’tan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 24 ay vade seçeneği ile ödeme planı talebinde bulunmanız halinde Denizbank tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,39 olup, ödeme yapılacak eşit taksit tutarı da 509 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı 12 Aralık 2017 tarihinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesinde yer alan bilgiler doğrultusunda Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/yeni-yila-ozel-faiz-oranli-ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bankalar tarafından düzenlenen yeni yıl kredisi kampanyalarını ve diğer kredi ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, bütçeniz için en uygun kredi ürünü hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*