Akbank’tan Herkesi Araç Sahibi Yapacak Taşıt Kredisi!

Akbank düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hem sıfır kilometre, hem de ikinci el otomobil satın alım aşamalarınızda ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

Düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte, oldukça avantajlı seçenekler sunan Akbank, ödemelerinizi 48 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlıyor. Oldukça avantajlı taşıt kredisi faiz oranları sunan Akbank, satın alacağınız otomobilin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan değerinin yüzde 70’ine kadar, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmının da yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Yapılacak taşıt kredisi başvurusu aşamasında Akbank tarafından talep edilen belgeler arasında nüfus cüzdanı, satın alınacak otomobile ait proforma fatura ya da ruhsat fotokopisi, çalışma durumuna göre düzenlenen gelir belgesi ve ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgenin yanınızda bulunması talep ediliyor.

35.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Akbank’tan çekeceğiniz 35 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,38 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı bin 62,68 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 51 bin 8,64 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu ödeme planı, Akbank’ın resmi internet sitesine ait, aşağıda bulunan bağlantı vasıtası ile 11 Aralık 2017 Pazartesi günü temin edilmiş olup, Kredi Haberi Ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.akbank.com/tr-tr/genel/Sayfalar/Tasit-Kredileri.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*