Halkbank’tan 180 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi!

Halkbank tarafından sunulan “Canım Evim Konut Kredisi” ürünü ile birlikte hayallerinizi süsleyen evi satın almak artık çok kolay! 180 aya kadar uzayan ödeme seçenekleri, avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte herkes kendine ait bir eve sahip olabilecek.

Halkbank tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyası, vatandaşların kredi ödemelerini 15 yıla yani 180 aya kadar vadelendirmesine olanak sağlıyor. Avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte sunulan bu ürün sayesinde artık düzenli bir gelire sahip olan herkes için ev sahibi olmak bir hayalden gerçeğe dönüşecek.

Satın alınması düşünülen konut için hazırlanacak ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi olanağı sağlayan Halkbank, düzenlediği bu ürün sayesinde ödemelerin on beş yıl gibi uzun bir süre zarfında, düşük kredi ödeme taksitleri ile, adeta kira öder gibi ev sahibi olunmasına olanak sağlıyor.

180 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Hayalinizdeki ev için Halkbank’tan temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 180 ay vade seçeneği ile ödeme planı talebinde bulunmanız halinde, banka tarafından uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,27 olup, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarları da bin 416 Türk Lirası’na denk gelecektir. 

Bu ödeme planı, Halkbank’ın resmi internet sitesine ait, aşağıda bulunan bağlantı vasıtası ile 11 Aralık 2017 Pazartesi günü temin edilmiş olup, Kredi Haberi Ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2719

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*