QNB’den Yılbaşına Özel Günde 15 TL’ye 15.000 TL İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank yıl başı döneminde yaşayacağınız nakit problemleriniz hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilmek, hayalinizdeki gibi bir yılbaşı geçirebilmek adına ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde temin etmenize, geri ödemelerinizi de 48 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlıyor.

QNB Finansbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüm ihtiyaçlarınızı avantajlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ve uygun ödeme koşulları eşliğinde sunulan ihtiyaç kredisinden faydalanarak, rahat bir bütçe ile yılbaşı dönemini geçirebilirsiniz.

İlk taksidiniz için 3 ay erteleme olanağı sunan QNB Finansbank, bu sayede problemli döneminizi atlatıp, ödemelerinizi rahat bir zeminde gerçekleştirmenize yadımcı oluyor. Cep telefonunuzun SMS bölümünden T.C. kimlik numaranızı yazıp 5030’a göndererek kredi başvurunuzu tamamlamanıza olanak sağlayan banka, onaylanan kredinizi size en yakın QNB Finansbank şubesinden pratik bir şekilde temin etmenize olanak sağlıyor.

3 Ay Ertelemeli 10.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan temin edeceğiz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredis için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturup, ilk taksidinizi de üç ay ertelemeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,32’ye tekabül ettiğinde, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 322 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapacağınız miktar da 14 bin 490 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı, QNB Finansbank’ın resmi internet sitesine ait, aşağıda bulunan bağlantı vasıtası ile 11 Aralık 2017 Pazartesi günü temin edilmiş olup, Kredi Haberi Ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/finansbank-ihtiyac-kredisi.aspx?ref=AbaV2

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*