Otomotiv Sektörü Faizsiz Kredi Kampanyasına Doyacak!

Otomotiv markalarının neredeyse her biri 70 bin Türk Lirası’na kadar krediler için sıfır faiz ile 24 ay vade imkânı sunuyor.

Otomotiv sektörü oldukça hareketli günler geçiriyor. 2017 yılının ilk 11 aylık döneminde daralma yaşayan sektör, yılın sona ayında bu açığı kapatmaya oldukça kararlı. Birçok otomotiv devi, özel kampanyalar düzenleyerek 70 bin Türk Lirası’na kadar 24 ay vade seçeneği için sıfır faiz uygulaması düşük peşinat olanağı sunuyor.

Sıfır faizli kredi kampanyasını ilk başlatanlardan bir tanesi Renault. Renault aralık ayı boyunca Clio, Megane, Kadjar, Captur ve Kangoo modelleri için 24 bin Lira 12 ay vade, 20 bin lira 15 ay vade seçeneklerinde yüzde sıfır faiz olanağı sunuyor. Daha yüksek kredi talep edenler için de 48 ay yüzde 1,14 oranında vade olanağı sunuluyor.

Dacia’nın önemli modelleri arasında yer alan Duster Ambiance 4×2, 32 bin 850 Türk Lirası peşinat ile 35 ay vade aylık 743 Türk Lirası ödemeler ve vade sonunda 42 bin 818 Türk Lirası balon ödeme fırsatı ile arabasına kavuşabiliyor.

Düzenlediği kampanyada Toyota ise MTV’yi karşılayarak araç fiyatlarını oldukça düşürüyor. Hyundai i10 modeli için 15 bin TL kredi için 15 ay vade, i20 modeli için 30 bin TL kredi için 20 ay vadede yüzde sıfır oranında faiz uygulaması gerçekleştiriyor.

Ford ise yılın son döneminde Her Şey Dahil Finans Paketi ile 44 bin Türk Lirası 20 ay yüzde sıfır faiz kampanyası ile Fiesta modelini 40 bin Türk Lirası için 20 ay vade seçeneğinde sıfır faiz uygulaması yaparak müşterilerine sunuyor.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*