Vakıfbank’tan 5.000 TL Taksitli İhtiyaç Kredisi İmkânı!

Vakıfbank, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını çözüme kavuşturabilmek adına oldukça avantajlı bir taksitli ihtiyaç kredisi kampanyasına imza atıyor.

Müşterilerinin evlilik, eğitim, beyaz eşya, mobilya alışverişi, teknoloji ürünü alışverişi, sağlık gibi tüm harcamalarına çözüm sunabilmek adına taksitli ihtiyaç kredisi ürününü düzenleyen Vakıfbank, ödemelerin 48 aya kadar vadelendirilmesine de olanak sağlıyor. Temin edilecek ihtiyaç kredisi ürününün, kişinin talebine göre aylık ödemelerle, iki aylık ödemelerle ya da üç aylık ödemelerle ödeme planı oluşturulmasına da olanak sağlayan Vakıfbank, belirli bir düzenli gelire sahip olan, ticari nitelikli kişilere, kredi notu istihbaratının da olumlu olması halinde kredi kullandırıyor.

Kredi çeken kişilere hayat sigortası uygulamasında bulunan Vakıfbank, ihtiyaç olunması halinde de kefil talebini kişiye bildiriyor. Kredi başvurusu aşamasında ise nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslını ve fotokopisini talep eden Vakıfbank, kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesini, ikâmet ettiği adresi gösteren belgeyi de yanında bulundurmasını talep ediyor.

Vakıfbank 5.000 TL Taksitli İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan temin edilecek 5 bin Türk Lirası tutarındaki taksitli ihtiyaç kredisi ürünü için 12 ay vade seçeneği ile hızlı bir ödeme planı oluşturulması ve ödeme planında her ay ödeme yapılacağının taahhüt edilmesi halinde banka tarafından kampanya dahilinde uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 459,78 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 5 bin 517,27 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 5 Aralık 2017 Salı günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://vakifbank.com.tr/taksitli-ihtiyac-kredisi.aspx?pageID=238

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*