Ekspertiz Değerinin Tamamına İşyeri Finansmanı Albaraka Türk’te!

Albaraka Türk Katılım Bankası işlerini büyütmek isteyenlere, giderlerinden “kira” masraflarını çıkartarak işyerlerinin sahibi olmak isteyenlere avantajlı işyeri finansmanı ürününü sunuyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası işyeri satın almak isteyenlere avantajlı bir finansman sunuyor. Büro alımı, dükkan alımı, mağaza alımı, lojman alımı, depo alımı gibi mülklerin satın alım aşamasında 60 aya kadar vadelendirme olanağı sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası, ödemelerinizi aylık periyotlarla yapabileceğiniz gibi aynı zamanda iki ayda bir veya üç ayda bir olacak şekilde yapılandırmanıza da olanak sağlıyor.

Kredi vade süresi boyunca gayrimenkul sigortası ve zorunlu deprem sigortası sigortalarını Albaraka Türk şubelerinden yaptırarak mülkünüzü koruma altına olmanıza olanak sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası, satın alacağınız gayrimenkulün ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar finansal destek temin etmenize olanak sağlıyor.

Albaraka Türk 75.000 TL İşyeri Finansmanı 60 Ay Vadeli Ödeme Planı

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan 60 ay vade tercihinde aylık ödemeler halinde 75 bin Türk Lirası tutarında işyeri finansmanı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit işyeri finansmanı kâr payı oranları yüzde 1,40’a tekabül etmektedir. Bin 875 Türk Lirası tutarında kredi tahsis ücreti, dahilinde aylık maliyet oranı yüzde 1,78 olurken, yıllık maliyet oranı yüzde 23,60’a tekabül ediyor. Bu ödeme planında aylık ödeyeceğiniz finansman taksit tutarları bin 993,72 Türk Lirası’na denk gelirken, geri ödeme yapacağınız toplam miktar da 119 bin 623 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 5 Aralık 2017 Salı günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.albaraka.com.tr/isyeri-finansmani.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*