Anadolubank’tan Ev Sahibi Olmak İsteyenlere 85.000 TL Konut Kredisi!

Anadolubank oldukça avantajlı faiz oranları eşliğinde adeta kira öder gibi hayalini kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Anadolubank konut kredisi ürünü için satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi kullanmanıza olanak sağlıyor. Çekeceğiniz konut kredisi için 120 aya kadar vade seçenekleri sunan Anadolubank, satın alacağınız konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek konut krediniz için gerekli teminatı sağlıyor.

Kredi başvurusu aşamasında satın alacağınız konutun tapu fotokopisine ek olarak nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin ve ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgenizin de yanınızda bulunmasını talep eden banka, kredinizin onaylanması halinde ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar talep ettiğiniz miktarda konut kredinizi ipotek tesisi sonrasında temin etmenize olanak sağlıyor.

Anadolubank 85.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Anadolubank’tan hayalini kurduğunuz ev için temin edeceğiniz 85 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin en az 106 bin 250 Türk Lirası’na tekabül etmesi gerekmektedir. Bu şartı sağlayan bir ev için çekeceğiniz 85 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisini 120 ay vade seçeneği ile taksitlendirmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,29’a tekabül ederken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı bin 396,44 Türk Lirası’na tekabül etmektedir. Bu ödeme planı dahilinde toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 167 bin 572,80 Türk Lirası olacaktır.

Bu ödeme planı, 29 Ekim 2017 Çarşamba günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

http://www.anadolubank.com.tr/tr/konut-kredisi?p=1_5_19&e=5

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bütçeniz için en uygun kredi ürünü hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, ödemelerinizi tercih edeceğiniz banka tarafından sunulacak en uygun kredi planı çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*