TEB’den Mağazada Onaylanan 3.000 TL Alışveriş Kredisi!

Türk Ekonomi Bankası, mağazalarda yapacağınız alışverişler esnasında avantajlı faiz oranları eşliğinde ödemelerinizi taksitlendirmenize olanak sağlıyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) mağazalarda kredi çekmenize olanak sağlıyor. Hükümet tarafından getirilen düzenleme neticesinde peşin ödeme karşılığında satışı gerçekleştirilen cep telefonu, bilgisayar gibi teknoloji ürünlerinde kredi kartı ile taksit yapılamamasına alternatif çözüm üreten TEB, mağazalarda ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, alışverişinizi hemen tamamlamanıza olanak sağlıyor.

Düzenlediği mağazalarda ihtiyaç kredisi kampanyası ile bin Türk Lirası’ndan 15 bin Türk Lirası’na kadar ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlayan banka, ödemelerinizi de 48 aya kadar uzayan vade seçeneklerinde uzatmanıza ve rahat bir zeminde gerçekleştirmenize de ortam yaratıyor.

Türk Ekonomi Bankası tarafından sunulan mağazada kredi kampanyası ile alışveriş yapacağınız tutar kadar kredi temin edip, ödemelerinizi aylık olarak banka şubesine gerçekleştirmenize de olanak sağlanıyor.

TEB 3.000 TL Alışveriş Kredisi Ödeme Planı

Türk Ekonomi Bankası (TEB)’den 3 bin Türk Lirası tutarında alışveriş kredisi temin etmeniz ve bu kredi için de 12 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanıza halinde uygulanabilecek aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,50 oranında olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 260,88 Türk Lirası’na tekabül ediyor. 3 bin Türk Lirası tutarındaki alışveriş kredisi için 12 ay vade seçeneğinde yapacağınız toplam geri ödeme ise 3 bin 130,56 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu ödeme planı, 29 Ekim 2017 Çarşamba günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/magaza-ici-kredi/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bütçeniz için en uygun kredi ürünü hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, ödemelerinizi tercih edeceğiniz banka tarafından sunulacak en uygun kredi planı çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*