Garanti’den 48 Ay Vadeli 7.500 TL İhtiyaç Kredisi İçin Ödeme Planı!

Garanti Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde acil bir şekilde canınızı sıkabilecek ve bütçenizi zorlayabilecek tüm nakit problemlerinizi pratik bir şekilde çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Garanti Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü eşliğinde dekorasyondan tadilata, taşınma masraflarından sağlık harcamalarına, eğitim giderlerinden tatil giderlerine, beyaz eşya alışverişinden mobilya alışverişine, borç kapatmaktan kredi transfer etmeye kadar birçok ihtiyacınızı avantajlı koşullar eşliğinde çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi ödemeleri için 48 aya kadar vadelendirme olanağı sağlıyor. Ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarının, aile içerisinde kişi başına düşen aylık gelir miktarının yarısını geçmemesine özen gösteren Garanti Bankası, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde kredi ödeme planınızı hazırlıyor.

Garanti Bankası’ndan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Garanti ATM’lerini kullanabilir, Garanti Bankası şubesine gidebilir, Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan 7.500 Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz ve bu ihtiyaç kredisi ürünü için de 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmayı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,79’a tekabül etmesi halinde ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 251,94 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 7.500 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 12 bin 92,94 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu ödeme planı, 29 Ekim 2017 Çarşamba günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

https://www.garanti.com.tr/bireysel_ihtiyac_kredisi#calcContent=UID146b244

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bütçeniz için en uygun kredi ürünü hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, ödemelerinizi tercih edeceğiniz banka tarafından sunulacak en uygun kredi planı çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*