ING Bank’tan Ayda 312 TL’ye 10.000TL Kredi!

ING Bank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte dönemsel olarak ani bir şekilde karşınıza çıkan tüm masraflarınızı oldukça ekonomik bir şekilde çözüme kavuşturabilir, geri ödemelerinizi de rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank, kişiye özel faiz oranı uygulaması ile birlikte ödemelerini düzenli bir şekilde gerçekleştiren müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını avantajlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Herkesin kredi notu bir olmaz diyen ING Bank, sahip olduğunuz kredi notunuza göre çekeceğiniz ihtiyaç kredisi için faiz oranı belirlemesi gerçekleştiriyor.

İhtiyaç kredisi başvurularında 3 aydan 48 aya kadar geri ödeme seçeneği sunan ING Bank, düşük faiz oranları ile birlikte ödeme planınızı oluşturuyor. Düzenli bir gelire sahip olmanız, kredi notunuzun yeterli olması gibi durumlar da göz önünde bulundurulduğunda ING Bank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisinden kefilsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

ING Bank’tan kredi başvurusu yapmak için size en yakın ING Bank şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi aynı zamanda internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden de pratik bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

ING Bank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Ödeme Planı

ING Bank’tan tüm ihtiyaçlarınız için temin edebileceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki bir ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde, sahip olduğunuz kredi notu ve gelir durumunuza göre farklılık gösteren ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yüzde 1,49 oranında uygulanması halinde, ödeme yapacağınız aylık ödeme tutarı 312 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapacağınız miktar ise 14 bin 918 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 29 Ekim 2017 Çarşamba günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

https://www.ingbank.com.tr/tr/ihtiyac-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bütçeniz için en uygun kredi ürünü hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, ödemelerinizi tercih edeceğiniz banka tarafından sunulacak en uygun kredi planı çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*