Ayda 60 TL Taksitle Anında Kredi Türkiye İş’ten!

Banka şubesine gitmeden, saatlerce sıra beklemeden, sayfalarca kağıt imzalamadan tüm ihtiyaçların hızlı bir şekilde karşılanabilmesi için Türkiye İş Bankası kampanya hazırladı.

Anında İhtiyaç Kredisi kampanyası hazırlayan ve sunan Türkiye İş Bankası, yüzde 1,35’ten başlayan faiz oranları, 48 ay vadeye kadar uzanan uygun ödeme planları ile 25 bin Türk Lirasına kadar kredi desteği veriyor.

Türkiye İş Bankası anında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,35 ile yüzde 1,39 olup, müşterilerin kredi geri ödeme planında hayat sigortası yaptırmaları ve yaptırmamalarına göre değişiklik göstermektedir. Yüzde 1,35 oranında faiz oranı sigorta yaptıranlar için geçerli olup, yüzde 1,39 oranındaki faiz ise sigorta yaptırmayanlar için geçerli olmaktadır.

Kredi Başvuruları bankanın mobil uygulaması vasıtası ile internet şubesi üzerinden yapılmaktadır. Kredi taleplerini değerlendiren banka, uygun görmesi halinde yine banka şubelerine kadar davet etmeden müşterilerinin hesaplarına anında yatırmaktadır.

Anında 2.000 TL Kredi ve Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’nın düzenlediği kredi kampanyası kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 2 bin Türk Lirası tutarında finansman alan bireylerin aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı kredi hayat sigortası yaptırmaları halinde 60,27 TL, yaptırmamaları halinde ise 60,88 TL olmaktadır. 36 ay vadeli ödeme planında ise sırası ödenecek kredi taksitler 73,76 TL ve 74,34 TL olmaktadır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 27 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/aninda-kredi/Sayfalar/aninda-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*