Ayda 150 TL Ödeme İle Anında Cebinde 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Yapı Kredi’den!

Yapı Kredi Bankası, müşterilerine banka şubelerine gidip saatlerce sıra beklemek yerine anında, bulundukları yerden hızlı bir şekilde başvuru yapabilecekleri kredi desteği veriyor.

Eğitim masraflarından alışverişe, tatilden sağlığa gibi tüm bireysel harcamalara yönelik olarak anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi Bankası, yüzde 1,43’ten başlayan faiz oranları uyguluyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin tercih ettikleri kredi geri ödeme süresine bağlı olarak farklılık gösteriyor.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunan Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin aylık ne kadar kazanç elde ettiğine bağlı olarak da uygun ödeme planları düzenliyor.

Anında ihtiyaç kredisi başvurusu bankanın mobil uygulaması, internet şubesi ve web sitesinden hızlı bir şekilde yapılabiliniyor. Anında kredi kampanyası kapsamında bankanın vermiş olduğu kredinin alt limiti 1.000 Türk Lirası olup, en fazla ise 10 bin Türk Lirasıdır. Ancak bankanın mevcutta var olan müşterilerine 75 bin Türk Lirasına kadar ön onaylı kredi desteği verilebilinmektedir. Anında yapılan başvurular aynı gün içerisinde değerlendirilip, kredisi onaylananlar ise banka şubelerine davet edilmektedir.

5.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası’nın düzenlediği kampanyaya ilişkin olarak 5 bin Türk Lirası tutarında finansman alan bireylerin 48 ay vadeli ödeme planında ödemeleri gereken aylık kredi taksit tutarı 150,28 Türk Lirası olmaktadır. Vade sonunda ödenmesi gereken kredi tutarı ise 7 bin 213,57 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Banka kredi dosya masrafları için ise kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. 5 bin Türk Lirası değerindeki kredi miktarı için alınan tahsis ücreti ise 25 Türk Lirası olmaktadır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 27 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/mobilden-ve-internetten-aninda-kredi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*