Burgan Bank’tan Düşük Faizli 95.000 TL Konut Kredisi!

Hayalini kurduğunuz ev için satın alma aşamasında ihtiyaç duyacağınız nakit desteği için size en yakın Burgan Bank şubesini ziyaret ederek konut kredisi ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burgan Bank müşterilerine oldukça avantajlı bir konut kredisi ürünü sunuyor. Avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte konut satın alma aşamasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sunan Burgan Bank, ödemeler için de 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunuyor.

Burgan Bank konut kredisi için sizden ön kefil talep etmek yerine, konut kredisi çekerek satın alacağınız konut üzerine kredi ödemeleriniz bitene kadar ipotek tesisi gerçekleştirerek, konut kredisi için gerekli teminatı sağlamış oluyor ve ödemelerinizin tamamlanması ile birlikte ipoteği kaldırarak evinize tamamen sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Burgan Bank şubesini ziyaret ederek konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Burgan Bank 95.000 TL Konut Kredisi İçin Ödeme Planı

Burgan Bank’tan temin edeceğiniz 95 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 120 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,07 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da bin 409,51 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Oldukça avantajlı konut kredisi faiz oranları eşliğinde çekeceğiniz 90 bin Türk Lirası tutarındaki Burgan Bank konut kredisi için toplam geri ödeme yapacağınız miktar da 169 bin 141,20 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 26 Kasım 2017 Pazar günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/konut-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*