Anadolubank’tan Kefilsiz 40.000 TL Taşıt Kredisi İmkanı!

Düzenlediği kredi ürünleri ile birlikte birçok ödeme için oldukça avantajlı seçenekler sunan Anadolubank, hayalini kurduğunuz otomobilin hem sıfır kilometre olan versiyonu, hem de ikinci el olan versiyonu için otomobil satın alma aşamasında gerekli nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Hem sıfır kilometre araç satın alma, hem de ikinci el araç satın alma aşamasında gerekli nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Anadolubank, araç değerinde sıfır kilometre otomobiller için anahtar teslim bedelini, ikinci el otomobiller için de kasko değerini baz alıyor. Baz alınan değerin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar taşıt kredisi kullanmanıza olanak sağlayan Anadolubank, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Anadolubank satın alınacak otomobil üzerine kredi vade süresi boyunca ipotek tesisi gerçekleştirerek, taşıt kredisi için gerekli teminatı sağlayarak kefilsiz taşıt kredisi çekmenize olanak sağlıyor.

Anadolubank 40.000 TL Taşıt Kredisi İçin Ödeme Planı

Anadolubank’tan hayalini kurduğunuz otomobil için çekeceğiniz 40 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için satın alacağınız otomobilin proforma satış bedeli ya da ruhsat değeri en az 60 bin Türk Lirası’na tekabül etmelidir. Bu özellikleri sağlamanız halinde bu miktardaki bir taşıt kredisi için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,57 oranında olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı bin 273,48 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapacağınız miktar ise 61 bin 127,04 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 26 Kasım 2017 Pazar günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.anadolubank.com.tr/tr/tasit-kredisi?p=1_5_20&e=5

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*