Günde 31,5 TL’ye ING’den 80.000 TL Konut Kredisi!

Düzenlediği kredi kampanyaları ile birlikte müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmayı hedefleyen ING Bank, oldukça avantajlı konut kredisi faiz oranları eşliğinde konut satın alma aşamasında gerekli nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

INB Bank konut kredisi için 120 aya kadar uzayan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih ederek ödemelerinizi oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Banka tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyası sayesinde satın alacağınız ev üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek kefil ihtiyacı duymadan konut kredisi çekebilirsiniz.

ING Bank ödemelerinizi rahat yapabilmeniz adına kredi başvurusu aşamasında gelir belgenizi talep ederek, ödemelerinizin bütçenizi yormamasına önem verirken, aynı zamanda ailede kişi başına düşen gelir miktarının yarısını geçmeyecek şekilde taksit tutarları hesaplaması gerçekleştiriyor.

ING Bank 80 bin Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

ING Bank’tan 120 ay vade seçeneği ile konut kredisi temin ederken, aylık ödeme yapacağınız miktarın 950 Türk Lirası’na gelmesi için temin edebileceğiniz maksimum konut kredisi, aylık yüzde 1,19 oranındaki sabit konut kredisi faiz oranları ile 80 bin 803 Türk Lirası’na denk gelecektir. 950 Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ödemelerinin günlük karşılığı ise ortalama 31,5 Türk Lirası’dır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 26 Kasım 2017 Pazar günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*