Ziraat Katılım’dan Alışverişlerinizde Kullanabileceğiniz 7.500 TL Finansman!

Alışveriş aşamasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini Ziraat Katılım Bankası Dayanıklı Tüketim Finansmanı ile rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası alışveriş esnasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini dayanıklı tüketim finansmanı ile temin ederek çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Oldukça avantajlı bireysel tüketim finansmanı kâr payı oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Ziraat Katılım Bankası, ödemelerinizi 48 aya kadar uzatmanıza da olanak sağlıyor.

Satın alacağınız ürün ya da hizmete ait proforma faturaya ek olarak nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi ve ikâmet adresinizi gösteren belgeyi yanınızda bulundurarak size en yakın Ziraat Katılım Bankası’ndan katılım bankacılığı prensipleri çerçevesinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin edebilirsiniz.

Ziraat Katılım 7.500 TL Tüketim Finansmanı Ödeme Planı

Ziraat Katılım Bankası’ndan temin edeceğiniz 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki dayanıklı tüketim finansmanı ürünü için 48 ay vade ile ödeme planı talebinde bulunmanız halinde uygulanacak aylık kâr payı oranları yüzde 1,29 oranında olurken, sabit kâr payı uygulaması eşliğinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 222,58 Türk Lirası’na denk gelecektir. Bu ödeme planında toplam geri ödeme yapacağınız miktar, 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki tüketim finansmanı için10 bin 683,84 Türk Lirası’dır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 26 Kasım 2017 Pazar günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.ziraatkatilim.com.tr/bireysel/finansman-urunleri/Sayfalar/dayanikli-tuketim-finansmani.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*