Şekerbank’tan Kefilsiz 125.000 TL Avantajlı Konut Kredisi İmkânı

Sunduğu kredi ürünleri sayesinde müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına çözüm olmayı hedefleyen Şekerbank, oldukça avantajlı konut kredisi faiz oranları ve 120 aya kadar uzayan ödeme seçenekleri eşliğinde hayali kurulan ev için gerekli nakit desteğini sunmak adına konut kredisi ürününü hazırladı.

Şekerbank tarafından sunulan konut kredisi ürünü ile birlikte kiranızı öder gibi kendi evinize sahip olabilir, bu aşamada gerekli nakit desteğini avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte temin edebilirsiniz. Ödemelerinizi 120 aya kadar uzatmanıza olanak sağlayan Şekerbank, vade süresini sizin tercih etmenize olanak sağlarken, vade süresi boyunca satın alacağınız ev üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek, kefilsiz konut kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Satın alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi kullanmanıza olanak sağlayan Şekerbank, kimliğiniz, gelir belgeniz, tapu fotokopisi ile birlikte size en yakın Şekerbank şubesinden konut kredisi için kredi başvurusu yapmanıza da olanak sağlıyor.

Şekerbank 125.000 Türk Lirası Konut Kedisi Ödeme Planı

Hayallerinizdeki ev için 125 bin Türk Lirası tutarında nakit desteğine ihtiyaç duymanız ve bu miktarın konut değerinin yüzde 80’inden azına tekabül etmesi halinde Şekerbank tarafından 120 ay vade seçeneği için uygulanacak aylık konut kredisi faiz oranları yüzde 1,39’a tekabül etmektedir.

Bu faiz oranı eşliğinde aylık yapacağınız ödeme miktarı 2 bin 147,19 Türk Lirası olurken, toplam geri ödeme yapacağınız miktar da 257 bin 662,84 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 25 Kasım 2017 Cumartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*