Vakıf Katılım’dan Avantajlı 25.000 TL Taşıt Finansmanı Olanağı!

Vakıf Katılım Bankası düzenlediği finansman ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek, taşıt satın alma aşamasında ihtiyaç duyulan nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Vakıf Katılım Bankası otomobil satın alma aşamasında gerekli nakit desteğini 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor. Oldukça avantajlı kâr payı oranları ile gerekli nakit desteğini sunan Vakıf Katılım Bankası, hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için gerekli nakit desteğini temin etmenize yardımcı olurken, ödemelerinizi yapma sürenizi ve yapma sıklığınızı sizin belirlemenize de olanak sağlıyor.

Satın alacağınız otomobil sıfır kilometre ise proforma fatura, ikinci el ise de ruhsat fotokopisi ve diğer kredi başvurusunda gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Vakıf Katılım Bankası şubesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası 25.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Vakıf Katılım Bankası’ndan çekeceğiniz 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt finansmanı için 48 ay vade tercihi ile ödeme planı talebinde bulunmanız halinde, banka bu ödeme planında aylık yüzde 1,32 oranındaki kâr payı oranları ile işlem gerçekleştiriyor. Uygulanacak aylık kâr payı oranları eşliğinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 747,61 Türk Lirası olurken, toplam geri ödeme yapacağınız miktar da 35 bin 885,21 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 25 Kasım 2017 Cumartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.vakifkatilim.com.tr/tr/bireysel/Pages/Tasit-Finansmani.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*