Kuveyt Türk’den Avantajlı 3.000 TL İhtiyaç Finansmanı Başvurusu!

Kuveyt Türk Katılım Bankası nakit problemi yaşayan müşterileri için oldukça avantajlı bir ihtiyaç finansmanı ürünü sunuyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, seyahat harcamaları, hac ve umre masrafları, eğitim giderleri, beyaz eşya alışverişi gibi acil nakit ihtiyacı gerektiren durumlarda 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Hizmet ve alışveriş alımı esnasında ihtiyaç duyulan nakit desteği için alınacak hizmete ait proforma fatura talebinde bulunan Kuveyt Türk Katılım Bankası, bireysel ihtiyaçlar için de kredi puanınızın yeterli olması halinde kefilsiz finansman kullanmanıza olanak sağlıyor.

Hemen size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesini ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde temin edebilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 3.000 Türk Lirası İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan 3 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç finansmanı temin etmeniz ve bu ihtiyaç finansmanı için 12 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç finansmanı kâr payı oranları yüzde 1,43’e tekabül etmektedir.

12 ay vade seçeneği ile aylık yüzde 1,43 oranında kâr payı oranları eşliğinde 3 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç finansmanı için ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 278,75 Türk Lirası olurken, toplam geri ödeme yapacağınız miktar da 3 bin 345,05 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 25 Kasım 2017 Cumartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.kuveytturk.com.tr/bireysel/finansmanlar/ihtiyac-finansmani

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*