Yılbaşı Gelmeden Yarışı Başladı! Onlarca AVM Yılbaşında Otomobil Hediye Ediyor!

Her sene olduğu gibi bu yıl da, her alışveriş merkezi müşterilerini kendi bünyesinde toplayabilmek adına çeşitli çekilişler düzenlemeye başladı.

Yılbaşında vatandaşlar yeni yılı kutlamak adına birçok alışveriş yaparak zamanlarını evlerinde ya da eğlence mekanlarında geçiriyor. Hem yılbaşına hazırlık, hem de hediye telaşesi derken bu dönemde özellikle alışveriş merkezleri oldukça yoğun bir müşteri trafiğine maruz kalıyor. Bu durumu fırsata çevirmek, daha fazla müşteri çekmek isteyen AVM’ler ise yeni yıl öncesinde hem süslemeler yapıyor, hem de alışveriş yapan müşterilere çeşitli çekilişler ile hediyeler sunuyor.

Hediye kartlarından, sıfır kilometre, yeni model otomobillere kadar birçok hediye seçeneği sunan alışveriş merkezleri, yılbaşı dönemi sonrasında da çekiliş tarihlerini uzun süreli tutarak, durağanlaşan kış dönemini bir alternatife çevirme yöntemini izliyor.

  • Armada Alışveriş Merkezi, çekilişini 22 Şubat 2018 tarihine kadar uzatır iken, her 200 Türk Lirası tutarındaki alışverişe 1 çekiliş hakkı sunarken, çekilişte sunduğu en büyük ödül, Mercedes-Benz C Serisi Cabriolet modelindeki otomobil olacak. AVM, talihlileri 28 Şubat’ta açıklayacak.
  • Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çekilişini 15 Şubat 2018 tarihine kadar uzatır iken, her 150 Türk Lirası tutarındaki alışverişe 1 çekiliş hakkı sunarken, çekilişte sunduğu en büyük ödül, 10 kişiye BMW 118i modelindeki otomobil olacak.
  • Taurus Alışveriş Merkezi, çekilişini 15 Ocak 2018 tarihine kadar uzatır iken, her 200 Türk Lirası tutarındaki alışverişe 1 çekiliş hakkı sunarken, çekilişte sunduğu en büyük ödül, Mercedes-Benz CLA 200 FL Comfort 2017 modelindeki otomobil olacak. AVM, talihlileri 28 Şubat’ta açıklayacak. Talihliler 29 Ocak 2018’te duyurulacak.
  • CEPA Alışveriş Merkezi, çekilişini 15 Ocak 2018 tarihine kadar uzatır iken, her 200 Türk Lirası tutarındaki alışverişe 1 çekiliş hakkı sunarken, çekilişte sunduğu en büyük ödül, 10 adet Mini Cooper modelindeki otomobil olacak. AVM, talihlileri 28 Şubat’ta açıklayacak. Talihliler 20 Ocak 2018’te duyurulacak.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*