Yüzde 0,95 Faizle 85.000 TL Konut Kredisi Halkbank’ta!

Türkiye’nin kamu bankaları arasında oldukça önemli bir konuma sahip olan Halkbank, aylık yüzde 1’den düşük konut kredisi faiz oranları ile birlikte hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız için gerekli konut finansmanını sağlıyor.

Halkbank tarafından düzenlenen konut kredisi ürünü ile birlikte oldukça ekonomik faiz oranları eşliğinde hayalini kurduğunuz ev için gerekli nakit desteğini temin edebilirsiniz. Halkbank, avantajlı bir şekilde konut finansmanı ürünü sunarken, kredi başvurusu aşamasında satın alınacak konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek, konut kredisi için gerekli teminatı sağlıyor. Kredi ödemeleriniz bittiğinde ise ipoteği kaldırarak, evinizin tamamen size devredilmesine de olanak sağlıyor.

Halkbank’tan 85.000 TL Konut Kredisi İçin Ödeme Planı

Halkbank müşteri portföyünü geliştirmek için oldukça avantajlı bir konut kredisi ürünü sunuyor. 85 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için tercih edeceğiniz 120 ay vade seçeneği için aylık yüzde 0,95 oranında konut kredisi faiz oranları uygulaması gerçekleştiren banka, aylık bin 190,20 Türk Lirası’na denk gelen eşit taksit tutarları ile konut kredisi ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Bu ödeme planı dahilinde çekeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için toplam geri ödeme yapacağınız miktar 142 bin 824,41 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 18 Kasım 2017 Cumartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2841

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*