Akbank’tan 120 Ay Vadeli Düşük Faizli Konut Kredisi!

Düzenlediği konut kredisi ürünü ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için gerekli finansman desteğini sağlayan Akbank, avantajlı konut kredisi faiz oranlarıyla ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Akbank tarafından hazırlanan konut kredisi ürünü eşliğinde hayallerinizi süsleyen eve adeta kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Kredi başvurusu aşamasında kredi notunuzun, gelir durumunuzun satın alacağınız evin sahip olduğu ekspertiz değerine göre yeterli olması halinde kefil talebinde bulunmayan Akbank, onaylanan konut kredisi ürününüzü hemen temin ederek, evinize kavuşmanıza olanak sağlıyor.

Akbank teminat için vade süresi boyunca satın alacağınız konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştiriyor.

Akbank’tan 100.000 TL Konut Kredisi İçin Ödeme Planı

Hayallerinizi süsleyen eve adeta kira öder gibi sahip olabilmeniz için oldukça avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte konut kredisi imkânı sağlayan Akbank, ödemelerinizi de 120 aya kadar uzayan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih ederek gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Akbank’tan temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 120 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,14 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı bin 533,84 Türk Lirası’na tekabül etmektedir. Bu ödeme planı dahilinde toplam geri ödeme yapacağınız miktar ise 180 bin 17,55 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 18 Kasım 2017 Cumartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.akbank.com/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*