Yapı Kredi’den 20.000 TL Avantajlı Taşıt Kredisi!

Hayalini kurduğunuz otomobil için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteği Yapı Kredi Bankası tarafından 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve avantajlı taşıt kredisi faiz oranları eşliğinde sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen taşıt kredisi ürünü, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri içeriyor. Banka tarafından sunulan bu ürün ile birlikte satın alınacak otomobilin üzerine ipotek tesisi gerçekleştirilerek, taşıt kredisi için gerekli teminat sağlanmış oluyor. Bu sayede, kredi başvurusu yapan kişinin kredi notu ve gelir durumunun da yeterli olması halinde, kefil şartı olmadan, kefilsiz taşıt kredisi temin edilebiliyor.

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi başvurusu için taşıt kredisi üst limiti belirlemek için sıfır kilometre otomobiller için proforma fatura, ikinci el otomobiller için de ruhsat fotokopisi talep ediyor.

Yapı Kredi Bankası 20.000 Türk Lirası Taşıt Kredisi

Hayalini kurduğunuz otomobil için kefilsiz bir şekilde taşıt kredisi çekmeniz olanak sağlayan Yapı Kredi Bankası, ödemelerinizi bütçenizi yormayacak şekilde 48 aylık vade sürecine yayarak gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Yapı Kredi Bankası’ndan 20 bin Türk Lirası tutarında temin edeceğiniz taşıt kredisi için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,32 oranına denk gelmektedir. Bu faiz oranı eşliğinde ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 598 Türk Lirası olurken, toplam geri ödeme miktarınız da 20 bin Türk Lirası için 28 bin 704 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 18 Kasım 2017 Cumartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/tasit-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*