Türkiye İş Bankası’ndan 100.000 TL Konut Kredisi ve Başvuru Detayları!

Her insanın hayali, ödemelerini düzenleyerek kendine ait bir eve sahip olmaktır. Günümüzde bankalar düzenledikleri konut kredisi ürünleri sayesinde kira öder gibi ev sahibi olunmasına olanak sağlamaktadır.

Türkiye İş Bankası, düzenlediği konut kredisi ürünü ile birlikte hayalini kurduğunuz evi satın almanız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. İş Bankası tarafından sunulan konut kredisi, satın almayı planladığınız konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar temin edilebiliyor.

Türkiye İş Bankası çekeceğiniz konut kredisi için kredi başvurusu aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın, aylık gelir durumunuzu gösteren gelir belgenizin, ikâmet adresinizi gösteren belgenizin ve satın almak istediğiniz konuta ait tapu fotokopisinin yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Türkiye İş Bankası 100.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan aylık gelir durumunuzun ve kredi notunuzun yeterli olması halinde rahatlıkla temin edebileceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için rahat bir ödeme planı oluşturmak adına vade seçeneğinizi 3 aydan 120 aya kadar kendiniz belirleyebilirsiniz.

100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 120 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,09 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı bin 497,83 Türk Lirası’na tekabül etmektedir. Bu ödeme planı kapsamında toplam geri ödeme yapacağınız miktar ise 179 bin 739,60 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 18 Kasım 2017 Cumartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/ev-kredisi/Sayfalar/ev-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*