Akbank’tan Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank, müşterilerine şubelere kadar yormadan anında başvuru yapabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Akbank anında ihtiyaç kredisi faiz oranları bireylerin kredi kullanımında sigorta yaptırmaları ya da yaptırmamalarına göre değişkenlik göstermektedir. Sigorta yaptırarak kredi kullananlar için yüzde 1,49 oranında, sigorta yaptırmadan kredi kullananlar için ise yüzde 1,69 oranında faiz uygulanmaktadır.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunulup,  kredi başvurusu sırasında müşterilerden gelir belgesi istenmektedir. Gelirlerini belgelemeyen bireylere kredi kullandırımı gerçekleşmemektedir.

5.000 TL Anında Kredi

Akbank’ın düzenlediği anında ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 5 bin TL değerinde finansman alan bireylerin 48 ay vadeli ödeme planını tercih etmeleri ve kredi kullanımında sigorta yaptırmaları halinde aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutar 156,06 Türk Lirası olmaktadır. Yüzde 1,49 faiz oranı ile kredi sonunda ödeyecekleri toplam tutar 7.490,76 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Sigorta yaptırmadan kredi kullanan kişilerin aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 163,94 Türk Lirası, kredi sonunda ödeyecekleri toplam tutar ise yüzde 1,69 faizle 7.869,09 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 16 Kasım 2017 Perşembe günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.akbank.com/ihtiyac-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*