QNB Finansbank’tan 30.000 TL Motosiklet Kredisi!

Özgürlüğün tadının hissetmek isteyen, motosiklet satın almak isteyen ancak bu kapsamda yeterli miktarda nakitleri olmayanlar için QNB Finansbank motosiklet kredisi kampanyası sunuyor.

QNB Finansbank motosiklet kredi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,45’tir. Sabit faiz oranları ile müşterilerine motosiklet kredisi sunan banka, müşterilerinin gelirlerine en uygun ödeme planlarını hazırlamaktadır.

Söz konusu finansman yalnızca Türk Lirası cinsinden verilip, yabancı para cinsinden finansman verilmemektedir.

4 yıla kadar uzanan ödeme planı imkanı sunan QNB Finansbank, başvuru esnasında müşterilerinden nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini ve ikametgah belgelerini istemektedir. Motosiklet kredisi başvurusu ise banka şubelerinden yapılmaktadır.

30.000 TL Motosiklet Kredisi ve Ödeme Planı Detayları

48 ay vadeli ödeme planı ile 30 bin TL değerinde bankadan motosiklet kredisi alan bireylerin aylık kredi ödemeleri yüzde 1,45 faiz oranı ile 927,04 TL olmaktadır. Bireylerin kredi sonunda toplamda ödeyecekleri tutar ise 44 bin 497,71 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 12 Kasım 2017 Pazar günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.qnbfinansbank.com/krediler/tasit/tasit-kredileri/motosiklet-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*