Garanti’den Günde 12 TL’ye 10.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi!

Garanti Bankası tüm nakit problemlerinizi avantajlı bir şekilde çözüme kavuşturabilmeniz için bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor.

Garanti Bankası kredi başvurusu aşamasında ön kefil talebinin bulunmadığı oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor. Garanti Bankası tarafından sunulan bu ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde borç kapatma, tatil, seyahat, tadilat, dekorasyon, mobilya alışverişi, beyaz eşya alışverişi, teknolojik cihaz alışverişi gibi tüm nakit gerektiren ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilir, temin ettiğiniz ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar uzayan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası tüm ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmeniz adına oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor. Banka tarafından sunulan bu kampanya dahilinde 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi için 48 ay (4 yıl) vade seçeneğini tercih etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,79’a denk gelmektedir. Bu faiz oranları eşliğinde ödeme yapacağınız aylık tutar ise 10 bin Türk Lirası için 335,91 Türk Lirası olmaktadır.

Garanti Bankası’ndan çekeceğiniz 10.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 1,79 oranında faiz ile ödeme yapılacak aylık taksit tutarı 335,91 Türk Lirası iken, toplam geri ödeme miktarı da 16 bin 123,68 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler 4 Kasım Cumartesi tarihi itibariyle, aşağıda yer alan bağlantıdan, bankaya ait resmi internet sitesinde yer verilen bilgiler doğrultusunda hazırlanarak, Kredi Haberi ziyaretçilerinin bilgisine sunulmuştur.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi-kampanyasi.page?gbid2=203536

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz. 

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*