Hayalinizdeki Ev İçin 100.000 TL Konut Kredisi Burgan Bank’ta

Burgan Bank, hayalini kurduğunuz sıcak bir yuva için, aylık ödeme tutarlarınızın adeta kira tutarınıza denk geleceği bir ödeme planı ile konut kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

120 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunan Burgan Bank, yapacağınız konut kredisi başvurusu aşamasında sizden ön kefil talebinde bulunmuyor. Aylık yüzde 1,29’dan başlayan sabit konut kredisi faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Burgan Bank, ödemelerinizi kişi başına düşen aylık gelir miktarının yarısını geçmeyecek şekilde planlayarak, rahat bir ödeme planına sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Burgan Bank satın alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi imkânı sağlarken, kredi başvurusu aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin, ikâmet adresinizi gösteren belgenizin ve satın alacağınız konutun tapu fotokopisinin bulunmasını talep ediyor.

Burgan Bank’tan 100.000 TL Konut Kredisi İçin Ödeme Planı

Burgan Bank’tan sıcak bir yuvaya sahip olmak, kendi evinizde oturmak amacı ile 100 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi çekmeniz ve bu konut kredisi ürünü için 120 ay vade seçeneği ile adeta kira öder gibi konut kredisi ödemesi gerçekleştirmek için ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan sabit aylık konut kredisi faiz oranları yüzde 1,29’a tekabül ederken, aylık ödeme yapacağınız konut kredisi taksit tutarı bin 643 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 29 Ekim 2017 Pazar günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi Ziyaretçileri için hazırlanmıştır.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/konut-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*