Vakıfbank’tan Çok Avantajlı Sonbahar Kredisi!

Vakıfbank, sonbahar döneminde yaşanacak nakit sorunları için oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor. Sonbahar kredisi ile birlikte 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri, bütçenize özel hazırlanan ödeme planları ve cazip ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Vakıfbank, Sonbahar Kredisi ile birlikte oldukça rahat bir şekilde kredi temin ederek, ödemelerinizi uzun periyotlarda gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Düzenlenen kredi ürünü ile birlikte ödemelerinizi oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan Vakıfbank;

  • Aylık eşit taksitler ile ödeme yapabileceğiniz,
  • Artan taksitler ile ödeme yapabileceğiniz,
  • Azalan taksitler ile ödeme yapabileceğiniz,
  • 3 ay ödemesiz dönem geçirerek, geriye kalan dönemlerde aylık eşit taksitler ile ödeme yapabileceğiniz,
  • Her ay değil de 3 ayda bir kredi ödemesi yapabileceğiniz,
  • Son taksiti balon ödemeli olarak belirleyerek rahat ödeme yapabileceğiniz,
  • Değişken gelir durumunuza var ise, değişken taksitler ile geri ödeme yapabileceğiniz bir kredi ürünü sunuyor.

Bütçeniz için en doğru, en kolay ödeme yöntemini sunabilecek ödeme planları seçeneğinin her birini bünyesinde bulunduran Sonbahar Kredisi ürününden; SMS ile kredi başvurusu, internet üzerinden kredi başvurusu, mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu ve size en yakın şubeye giderek kredi başvurusu yaparak kredinizi temin edebilirsiniz.

Bu kredi bilgileri, 18 Ekim 2017 tarihi itibariyle, aşağıda yer alan bankaya ait internet sitesi bağlantısı sayesinde temin edilmiş olup, Kredi Haberi için özel hazırlanmıştır.

http://www.vakifbank.com.tr/vakifbank-sonbahar-kredisi–.aspx?pageID=2423

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi, tüketici kredisi, arsa kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, borç  transfer kredisi gibi kredi paketleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, bütçeniz için en uygun kredi ürününü belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*