Güncel Altın Fiyatları: Altın Haftaya Nasıl Başlayacak?

Güncel Altın Fiyatları: Altın Haftaya Nasıl Başlayacak?

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de bireysel ve kurumsal yatırımcılar, elde ettikleri tasarrufları genellikle döviz ya da altın satın alarak gerçekleştirmeyi hedefliyorlar.

Güncel Altın Fiyatları: Altın Haftaya Nasıl Başlayacak?
Dünyada olduğu gibi Türkiye'de bireysel ve kurumsal yatırımcılar, elde ettikleri tasarrufları genellikle döviz ya da altın satın alarak gerçekleştirmeyi hedefliyorlar. Son zamanlarda yaşanan gelişmeler neticesinde ise döviz kurları ani yükseliş ve kayıplar yaşarken, altın da dövizdeki bu dalgalanmaya eşilik ediyor.

Hem düğün, kına, sünnet gibi etkinliklerde hediye etmek, hem de eldeki nakti çevirerek birikim gerçeklteştirmek adına Türkiye'de altın satın alımı birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

İşte 15 Ekim 2017 Pazar Güncel Altın Fiyatları:

  • Çeyrek Altın: 243,2355 Türk Lirası'ndan satın alınan çeyrek altın, 248,7442 Türk Lirası'ndan satılıyor.

  • Yarım Altın: 484,9508 Türk Lirası'ndan satın alınan yarım altın, 497,4883 Türk Lirası'ndan satılıyor.

  • Gram Altın: 152,1809 Türk Lirası'ndan satın alınan gram altın, 152,5634 Türk Lirası'ndan satılıyor.

  • Cumhuriyet Altını: 1.006,0000 Türk Lirası'ndan satın alınan cumhuriyet altını, 1.016,0000  Türk Lirası'ndan satılıyor.

  • Altının Onsu: 1.303,3800 Türk Lirası'ndan satın alınan altının onsu, 1.304,2500 Türk Lirası'ndan satılıyor.

Yaşanan bu gelişmeler esnasında altın fiyatlarında geçen hafta tarihinin en yüksek seviyesinin görüldüğünü belirtmek gerekiyor. Altın fiyatlarında yaşanan yükseliş sebebi ile geçtiğimiz hafta içerisinde önemli derecede kâr eden altın yatırımcısı, yeni hafta içerisinde birikimlerinin hangi düzeyde gerçekleşeceğini merak ediyor.

Birikimlerine yön vermek isteyen, elindeki farklı birikimleri altına dönüştürmek isteyen vatandaşlar 16 Ekim Pazartesi günü itibariyle uygulanacak olan altın fiyatları konusunda büyük bir merak taşıyor. Altın fiyatlarının İstanbul Kapalıçarşı'da ve Borsa'da nasıl değer göreceğini yakından takip edebilmek adına Borsa İstanbul ve altın takipçileri tarafından gerçekleştirilen yorumlamaları ve bilgi paylaşımlarını yakından takip etmek gerekiyor.

altın altın fiyatları çeyrek altın cumhuriyet altınıİnstagram Video İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet - Sekabet Giriş - İllegal Bahis Siteleri