Halk Bankası’ndan 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Fırsatı!

Türkiye Halk Bankası, konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar için 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile birlikte gerekli nakit desteğini sağlıyor. İşte banka tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgiler.

 

Türkiye’de hizmet veren kamu bankaları arasında önemli bir konuma sahip olan Türkiye Halk Bankası, düzenlediği Hesaplı Evim Konut Kredisi ürün paketi ile birlikte aylık gelir durumunuza göre oldukça avantajlı bir konut kredisi ürünü sunuyor. En uygun vade seçenekleri ve ödeme planları ile birlikte ev sahibi olma hayalinizi gerçeğe dönüştürme olanağı sağlayan Halkbank, ilk taksidiniz için de 3 ay erteleme olanağı sağlıyor.

Halkbank 75.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Türkiye Halk Bankası’ndan 75 bin Türk Lirası tutarında çekeceğiniz konut kredisi için;

  • 60 ay vade seçeneğinde banka tarafından uygulanacak aylık konut kredisi faiz oranları yüzde 0,95 olup, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı bin 645 Türk Lirası’na,
  • 72 ay vade seçeneğinde banka tarafından uygulanacak aylık konut kredisi faiz oranları yüzde 0,95 olup, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı bin 442 Türk Lirası’na,
  • 90 ay vade seçeneğinde banka tarafından uygulanacak aylık konut kredisi faiz oranları yüzde 0,95 olup, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı bin 243 Türk Lirası’na,
  • 120 ay vade seçeneğinde banka tarafından uygulanacak aylık konut kredisi faiz oranları yüzde 0,95 olup, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı bin 50 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

 

Bu kredi bilgileri ve ödeme planı, 12 Ekim 2017 Perşembe günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile temin edilmiştir.

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2841

Aynı zamanda intenret sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, ihtiyacınız ve aylık gelir durumunuza göre sizin için en uygun kredi ürününü belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*