24 Ay Vadeli 4.500 TL Online Kredi Denizbank’ta!

Denizbank ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor. Denizbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi ürününe dair merak edilen tüm detaylar!

Denizbank, sadece T.C. vatandaşlık numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Avantajlı faiz oranları ile birlikte 55 bin Türk Lirası’na kadar tüm nakit ihtiyaçlarınızı 48 aya kadar vadelendirerek çözüme kavuşturmanıza olanak sağlayan banka, evraksiz bir şekilde İnternet Bankacılığı’nı kullanarak kredinizi hemen temin etmenize olanak sağlıyor.

Kredi başvurusu aşamasında bir ön kefil şartında bulunmayan banka, WEB’de Kredi kampanyası ile birlikte ihtiyaçlarınızı haftanın her günü, her saati temin etmenize olanak sağlıyor.

4.500 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

24 ay vade seçeneği ile birlikte 4 bin 500 Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde Denizbank tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,72 olduğunda ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 239,65 Türk Lirası’na tekabül ederken, toplam geri ödeme yapılacağınız miktar ise 5 bin 751,55 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu kredi ödeme planı, 7 Ekim 2017 Cumartesi tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait internet sitesi üzerinden temin edilerek Kredi Haberi ziyaretçiler için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi.aspx

Aynı zamanda Kredi Haberi’nde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun kredi çözümleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, aylık gelir durumunuza ve ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğine göre kredi temin edebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*