Tüm İhtiyaçlara Özel 5.000 TL Finansman Kuveyt Türk Katılım’da

Kuveyt Türk Katılım Bankası düzenlediği ihtiyaç finansmanı ürünü ile birlikte seyahat, eğitim, hac, umre gibi tüm ihtiyaçlarınız için nakit desteğini sağlıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası seyahat harcamaları, eğitim harcamaları, hac ve umre masrafları gibi tüm harcamalarınız için 48 ay vade seçeneği ile birlikte ihtiyaç finansmanı ürünü sunuyor. Düzenlenen tüketici finansmanı kampanyasından faydalanmak için yanınızda nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin, gelir belgenizin ve ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgenizin yanınızda bulunması talep ediliyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası eğitim, hac ve umre finansmanları için Türk Lirası cinsinden finansman ürünü sunarken, seyehat harcamalarınız için yapacağınız finansman başvurularında Türk Lirası’na ek olarak Euro ve Dolar cinsinden finansman temin etmenize de olanak sağlıyor.

Kuveyt Türk’ten 5.000 TL İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Kuveyt Türk Katılım Bankası düzenlediği ihtiyaç finansmanından 5 bin Türk Lirası tutarında finansman temin etmeniz ve bu finansman için de 36 ay vade seçeneği ile ödeme planı hazırlamanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık kâr payı oranları yüzde 1,38 oranında uygulanırken ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarları 185,49 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı 5 Ekim Perşembe 2017 günü aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.kuveytturk.com.tr/bireysel/finansmanlar/ihtiyac-finansmani

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bankalar tarafından düzenlenen kredi ürünleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, bütçeniz için en uygun kredi ürününü belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*