İş Bankası’ndan Hemen Onaylı Online Alışveriş Kredisi!

Türkiye İş Bankası daha önce eşi benzeri görülmemiş bir ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte müşterilerine kredi olanağı sağlıyor. Banka, online alışverişlerinizde anında ihtiyaç kredisi çekerek ödemelerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

750 Türk Lirası’ndan 15 bin Türk Lirası’na kadar tüm alışverişleriniz için nakit desteği sağlayan Türkiye İş Bankası, ödemelerinizi 48 aya kadar vadelendirerek avantajlı bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

HepsiBurada.com üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Türkiye İş Bankası Alışveriş Kredisi, arka planda uygulama programlama arayüzü teknolojisi sayesinde online alışveriş keyfinizi yarıda kesmeden, farklı bir siteye yönlenmeden ihtiyaç kredisi çekmenize olanak sağlıyor.

Farklı bir siteye yönlendirilmeden HepsiBurada.com internet sitesi üzerinden rahatlıkla alışveriş kredisi çekmenize olanak sağlayan Türkiye İş Bankası, Anında Alışveriş Kredisi kampanyası dahilinde ödemelerinizi 48 aya kadar vadelendirmenize de olanak sağlıyor.

Çekeceğiniz alışveriş kredisi ile birlikte HepsiBurada.com üzerinden kredinizi hemen temin edip, ürününüzün kargoya verilmesini sağlamanıza olanak sağlayan Türkiye İş Bankası, kredi ödemelerinizi 48 aya kadar uzayan uzun vade seçenekleri eşliğinde haftanın 7 günü, 24 saati İşCep uygulaması, İş Bankası internet şubesi, İş Bankası ATM’leri ve İş Bankası şubeleri aracılığı ile gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Aynı zamandai nternet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip; bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi ürünleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*