Ev Sahibi Yapan 100.000 TL Konut Kredisi ICBC Turkey’de!

Kredi vade süresi boyunca hayat sigortası uygulaması yapan ve satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi ürünü sunan ICBC Turkey Bankası, Yeni Evim Konut Kredisi ürünü ile birlikte hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmenize olanak sağlıyor.

ICBC Turkey Bankası hayalinizdeki konuta sahip olmanız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

ICBC Turkey Bankası düzenlediği konut kredisi ürünü ile birlikte satın almak istediğiniz evin ekspertiz raporunda belirtilen değerin yüzde 80’ine kadar konut kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

ICBC Turkey Bankası 100.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

ICBC Turkey Bankası’ndan 100 bin Türk Lirası tutarında konut kredii temin etmeniz ve bu konut kredisi ürünü için 120 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,01 olurken ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da bin 441 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi ödeme planı, ICBC Turkey Bankası’na ait resmi internet sitesinden 24 Eylül 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Kredi Haberi ziyaretçileri için hazırlanmıştır.

https://www.icbc.com.tr/tr/sizin-icin/detay/Konut-Kredisi/417/12/0

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*