Günde 5 TL’ye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi TEB’de!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte günde 5 Türk Lirası’ndan başlayan aylık taksit seçenekleri ile 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

TEB, CEPTETEB uygulaması ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Nakit ihtiyacınızın olması ile birlikte mümkün olan en hızlı şekilde TEB tarafından sunulan ihtiyaç kredisi ile ödemelerini 48 aya kadar uzatabilir ve avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Hem kredi başvuru sürecinde, hem de krediniz onaylandıktan sonraki kredinin temin sürecinde şubeye gidilmesine gerek olmayan ihtiyaç kredisi sunan TEB, mobil uygulama üzerinden, TEB’e ait resmi internet sitesi üzerinden ve Cepteteb.com.tr üzerinden tüm ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

TEB, en az 1.000 Türk Lirası, en fazla ise 30 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

TEB 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde aylık yüzde 1,49 oranında sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte ödeme planınızı hazırlayan TEB, aylık 156 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredi ödemenizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Bu kredi hesaplaması; 22 Eylül tarihinde Akbank’a ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, temin edildiği bağlantı aşağıda yer almaktadır.

https://www.cepteteb.com.tr/ihtiyac-kredisi-hesaplama

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak diğer nakit ihtiyaçlarınız için de kredi ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*