Akbank'tan Hızlı Onaylanan 30.000 TL Taşıt Kredisi

Akbank'tan Hızlı Onaylanan 30.000 TL Taşıt Kredisi

Otomobilin markası ya da tipi farketmeden müşterilerinin hayallerini gerçeğe kavuşturan Akbank, uygun faizli taşıt kredisi sunuyor.

Akbank'tan Hızlı Onaylanan 30.000 TL Taşıt Kredisi
Otomobilin markası ya da tipi farketmeden müşterilerinin hayallerini gerçeğe kavuşturan Akbank, uygun faizli taşıt kredisi sunuyor.

Akbank taşıt kredisi faiz oranları otomobilin 0 ya da 2. el olmasına göre farklılık gösteriyor. 0 km otomobil alacaksanız ve Akbank'ın sunduğu taşıt kredisinden yararlanacaksınız yüzde 1,32 oranında faiz uygulanıyor. Ancak 2. el otomobiller için kredi kullanımında yüzde 1,34 oranında faiz uygulanıyor.

En uygun taşıt kredisini vermek için avantajlı ödeme planları sunan Akbank, uzman kadroları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm buluyor. Ancak kredi almak için bir takım şartlar mevcuttur. Bunlardan biri hayat sigortası yaptırmak. Hayat sigortası hem müşteri hem de banka yararına olmaktadır. Benzer şekilde kasko sigortasının yapılması da zorunlu tutulmuştur. Ayrıca sigortalar vade süresinin bitimine kadar yenilenmektedir. Bunların ücretleri kişiden kişiye ve otomobilden otomobile göre farklılık gösterir.

Akbank, taşıt kredisine konu olan otomobilin üzerine ipotek koyar. Söz konusu ipotek kredi ödemeleri bittiğinde kalkar.

Taşıt kredisi ödemeleri hazırlanırken müşterilerin aylık gelirlerine en uygun şekilde planlanır. Aylık kredi taksitleri bireylerin aylık gelirlerinin yüzde ellisinden fazla olmayacak şekilde düzenlenir.

Akbank taşıt kredisi başvuruları da 2 farklı şekilde gerçekleşir. 1. yöntem bankanın internet sitesinden hızlı kredi imkanı sağlanır. Kredinin onaylanması halinde de Akbank'ı ziyaret etmeniz ve son evrak, doküman ve kredi başvuru formunun doldurulması, imzalanması ile finansmanı alabilirsiniz. 2. yöntem ise direkt olarak banka şubesine gitmenizdir.

Akbank 30.000 TL Taşıt Kredisi

30 bin TL taşıt kredisi kullanımında 0 km otomobil alacaksanız 48 ay vadeli ödeme planında aylık taksit tutarı 897,13 Türk Lirası olur. Ancak 2. el otomobil alacaksanız aylık taksit tutarınız 901,70 Türk Lirası olur. Haberimizin  başında da belirttiğimiz gibi sigorta ücretleri değişkendir. Bunun için bankaya gitmeniz gerekmektedir.

Bu kredi hesaplaması; 22 Eylül tarihinde Akbank'a ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, temin edildiği bağlantı aşağıda yer almaktadır.

http://www.akbank.com/tasit-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak diğer nakit ihtiyaçlarınız için de kredi ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Akbank uygun faizli taşıt kredisi taşıt kredisi faiz oranları En uygun taşıt kredisi taşıt kredisi başvurusuSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500