Odeabank’tan Bol Seçenekli, Yüksek Faizli Mevduat Hesabı Ürünü!

Odeabank, yaptığınız birikimleri hem Türk Lirası, hem de döviz cinsleri üzerinden değerlendirmenize olanak sağlayan bir vadeli mevduat hesabı ürünü düzenliyor.

Odeabank, 1 günden 1 yıla kadar dilediğiniz vade sürecinde birikimlerinizi değerlendirmenize olanak sağlıyor. Talebinizi belirtmemeniz halinde her vade süresi sonunda vadeli mevduat hesabınızın vadesini tazeleyerek güncel mevduat hesabı faiz oranları ile birlikte yenileme yapan Odeabank, birikimlerinizden sürekli olarak gelir elde etmenize olanak sağlıyor.

Odeabank şubelerinden açtırabileceğiniz vadeli mevduat hesabı için aynı zamanda vadesiz hesaba sahip müşteriler için Odeabank internet bankacılığı, mobil bankacılık ve Odeabank çağrı merkezi üzerinden de vadeli mevduat hesabınızı rahatlıkla açtırabilirsiniz.

Her bütçe ve her tutarda birikim için özel çözümler sunan Odeabank, çok kurlu vadeli mevduat hesabı, oksijen hesap, ara dönem ödemeli mevduat hesabı, bireysel emeklilik sistemli mevduat hesabı, fonlu mevduat hesabı, geleceğe birikim hesabı ve para çekilebilir hesap gibi birçok vadeli mevduat hesabı türü ile birlikte hizmet sağlıyor.

 

Aynı zamanda Odeabank yurt içinde bireysel olarak açılmış mevduat hesapları için ana para ve bu hesaba ilişkin faiz reeskontlarının toplamının, her bir kişi için 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmını mevduat sigortası kapsamında sigorta ile güvence altına almaktadır.

Odeabank’a ait bu vadeli mevduat hesabı özellikleri, 19 Eylül Salı günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile temin edilmiş ve hazırlanmıştır.

https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/mevduat-urunleri/Sayfalar/Vadeli-Mevduat.aspx

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*