CEPTETEB’le Yüksek Faizli Mevduat Hesabında Birikimlerinizi Değerlendirin!

 

Türk Ekonomi Bankası (TEB) CEPTETEB uygulaması üzerinden yapacağınız vadeli mevduat hesabı açılışlarında aylık yüzde 9,10’a kadar varan avantajlı mevduat hesabı faiz oranları ile birlikte birikimlerinizi değerlendirmenize olanak sağlıyor.

Tüm TEB müşterilerinin sahip oldukları bireysel bankacılık kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabileceği CEPTETEB ile birlikte mevduat hesabı online bir şekilde açılabiliyor. CEPTETEB uygulamasına özel yüksek mevduat hesabı faiz oranları ile birlikte birikimlerinizi avantajlı bir şekilde değerlendirebilir, birikimlerinizden getiri sağlayabilirsiniz.

CEPTETEB Vadeli Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

CEPTETEB uygulaması’na giriş yaptıktan sonra hesaplar menüsüne giriş yaparak ‘Yeni Hesap Açma’ bağlantısına tıkladıktan sonra karşınıza çıkan adımda ‘Vadeli’ seçeneğini tercih edip, avantajlı vadeli mevduat hesabı faiz oranları ile birlikte hesabınızı başlatabilirsiniz.

Banka tarafından belirtilen vadeli mevduat hesabı faiz oranalrı hesap açılışı esnasında geçerli olmak ile birlikte, TEB tabela faiz oranları üzerinden ek faiz uygulanması gerçekleştirilmektedir. 500 bin Türk Lirası’na kadar açılabilen vadeli mevduat hesapları için Türk Lirası cinsinden alt limit 500 Türk Lirası olurken, döviz kurları cinsinden uygulanan alt limit de 500 USD ve Euro’dur.

28 günden 380 güne kadar tüm vade seçeneklerinde Türk Ekonomi Bankası vadeli mevduat hesabı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

TEB’e ait bu vadeli mevduat hesabı özellikleri, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/e-mevduat-hesabi/

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*