Maaşını Halkbank'tan Alanlara Özel Kredi Kampanyası!

Maaşını Halkbank'tan Alanlara Özel Kredi Kampanyası!

Halkbank, kendi bankalarından maaşlarını alan müşterilerine özel uygun faizlerle ihtiyaç kredisi sunuyor.

Maaşını Halkbank'tan Alanlara Özel Kredi Kampanyası!
Halkbank, kendi bankalarından maaşlarını alan müşterilerine özel uygun faizlerle ihtiyaç kredisi sunuyor.

Maaşlarını Halkbank'tan alanlara özel düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için banka şubelerinde gidilmesi gerekiyor. İstenilen belgeler nüfus cüzdanı olup, diğer belgeler talep edilmemektedir.

Söz konusu kredi kampanyası iki farklı şekilde sunulmaktadır. Bunlar masrafsız ve masraflı ihtiyaç kredisidir. Kredi faizleri de bu duruma göre değişkenlik göstermektedir. Masrafsız ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyenler için banka yüzde 1,19  faiz oranı uygulamaktadır. Masraflı ihtiyaç kredisi için ise faiz oranı yüzde 1,13'tür. İstenilen masraflar kredi tahsis ücreti ve vergiler olmaktadır. Sigorta yaptırmak isteyenler kişi özelinde değişmektedir. Tahsis ücreti kredinin binde beşi kadardır.

10.000 TL Kredi için Ödeme Planı

48 ay vadeli Halkbank'tan söz konusu kampanya kapsamında alınan 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisinin masraflarının ödenmesi halinde faiz oranı yüzde 1,13, aylık taksit 427 Türk Lirası olmaktadır. Toplam yıllık maliyet oranı ise yüzde 17,8815'e tekabül etmektedir.

Söz konusu kredi masrafları ödenmeden alındığı durumda yüzde 1,19 faiz uygulanıp, aylık taksit 434 Türk Lirasına, toplam yıllık maliyet oranı ise yüzde 18,5480'e tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı; 09 Eylül Cumartesi günü aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

https://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2735

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak; bütçeniz ve ihtiyacınız için en uygun kredi türleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halkbank ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi başvurusu ihtiyaç kredisi faiz oranları uygun faizli ihtiyaç kredisiSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
tahir balvar     2017-10-06 yirmi bin tl ihtiyacım var
mehmet zeki kaya     2017-10-05 halkbankasında maaşımı almaktayım bir türlü kredi alamadım sebebi
Abdullah Ulu ada oğlu     2017-10-04 Yıllardır Halk Bankasın 'dan Emekli maaşı alıyorum ve yıllardır sizden kredi aldım şimdi niye vermiyorsunuz zaten direk maaşımdan kesiliyor lütfen cevap verirseniz memnun olurum